Surenkamos medinės pavėsinės tinka ir sode, ir namo kieme

pavesinėŠiltasis sezonas, vos pakilęs temperatūros stulpelius aukščiau dešimties laipsnių šilumos, jau pakvietė maisto gamybos lauke mėgėjus pradėti sezoną. Tiems, kurie dažnai mėgsta pavakaroti gryname ore prie sodo ar savo namo, dažniausiai kiekvienais metais kyla mintis apie pavėsinės statyba. Šie metai – puikus laikas pradėti, mat visoje Lietuvoje populiarėja itin patogios, ilgaamžės ir nesunkiai sumontuojamos surenkamos pavėsinės.

Tradicija iš Skandinavijos

Tokios surenkamos pavėsinės ne naujiena užsienio šalyse. Daugelį metų patogumą ir kokybę mėgstantys skandinavai plačiai naudoja ne tik surenkamas pavėsines, bet ir sodo namus bei privačius nedidelius namelius iš rąstų. Tokia statymo metodika pasirinkta siekiant kuo daugiau saugoti gamtą, optimizuoti statybų laiką ir sukurti natūralų, tačiau ilgaamžį produktą.

Todėl surenkamos pavėsinės yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medienos. Jų rąstai yra impregnuoti ir apsaugoti ne tik nuo drėgmės, bet ir nuo temperatūrų kaitos bei ugnies. Taigi, tokio tipo pavėsinė kieme yra ilgaamžė investicija.

Be to, kaip ir mėgstama Skandinavijoje, šis gaminys yra itin stilingas ir originalus. Klasikos stilių primenantys medienos gaminiai puikia dera prie bet kokio eksterjero ir atrodo stilingai bet kuriuo metų laiku. Todėl šios pavėsinės bei surenkami namai atrado savo populiarumą ir Lietuvoje, kur tiek temperatūrų, tiek gamtos išvaizdos pokyčių išvengti neįmanoma.

Nereikia profesionalių pagalbininkų

Jei kada jau galvojote apie pavėsinės statybą savo kieme, turbūt žinote, jog tam reikia ne tik laiko, bet ir nemažai įgūdžių. Žinoma, juk tradiciškai pavėsinei, kurią esame įpratę matyti nuosavų namų kieme, reikalingi pamatai, tuomet grindys, saugus karkasas. O jei dar norėtumėte įsikurti židinį, darbo dar daugiau. Tuo tarpu surenkamos pavėsinės todėl tokios ir populiarios, kad joms sumontuoti savo kieme ne tik nereikia aukoti daug laiko, bet tai galite padaryti ir patys be visos statybininkų brigados pagalbos.

Užsisakius norimą tokios pavėsinės modelį, jis atkeliauja pas klientą jau per kelias savaites. Tuomet lieka tik čiupti namuose esančius įrankius ir pradėti darbus. Vos per kelias valandas pagal profesionalią schemą patys galėsite susirinkti savo naująją pavėsinę ir gal net vakare atidaryti vakarojimo gryname ore šių metų sezoną!

Comments are closed.

Post Navigation