Stogo danga, apie kurią nereikia galvoti moterims

stogo dangaTokio pavadinimo turbūt nesitikėjote perskaityti. Bet tai labai svarbu, stogo danga turi būti tokia, kad ją sumontavus, Jūs ją pamirštumėte.

Nekokybiškas stogas ne tik badys Jums akis, bet ir kaimynai juoksis. Juk žinote, kokie mūsų kaimynai, jiems tik duok progą pasijuokti, tuoj užbadys pirštais, o paskui pradės girtis: „pažiūrėk koks mano kokybiškas stogas, kaip gražiai stogo priedai sumontuoti“.

Tai kaip pasirinkti kokybišką stogo dangą? Rinkitės seną firmą, jei firma dirba daugiau 10 metų stogų srityje, tai jau geras ženklas.

Aš tikrai nepirkčiau stogo dangos iš didžiųjų prekybos centrų. Neduok Dieve, koks brokas, net nežinočiau į kokį skyrių kreiptis, kokiam vadybininkui paskambinti. Visada smagu paskambinti savam vadybininkui ir išspręsti visus klausimus telefonu.

Įdėmiai išsiaiškinkite kokios suteikiamos garantijos. Gal garantija stogo dangai suteikiama 50 metų, bet varžtams tik 5 metai. Tai nejaugi Jūs lipsite ant stogo po 5 metų ir persuksite varžtus?

Labai svarbu yra pasirinkti ne tik kokybišką stogo dangą, bet ir teisingą stogo tipą.

Pavyzdžiui negalima dėti sunkiu keraminių čerpių ant beveik plokščio stogo. Kad ir kokios jos kokybiškos būtų, bet stogo konstrukcija gali išlinkti nuo didelio svorio, vanduo pro čerpių plyšius pradės tekėti ant difuzinės plėvelės. Tai tikrai nuves prie stogo keitimo po kelių metų, nors čerpėms garantija suteikiama ir 50 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation