Kur keliauti lapkričio mėnesį?

pigus skrydžiaiBene dažniausiai kelionės asocijuojasi su vasara. Juk būtent vasaros metu didžioji dalis žmonių atostogauja. Vis dėlto, kiti sezonai yra ne ką prastesni keliavimui. Juk pačiame darbų įkarštyje norisi bent trumpam pabėgti nuo rutinos. Geresnį būdą tai padaryti nei kelionės būtų net sunku įsivaizduoti. Dar viena priežastis, dėl kurios verta keliauti ne vasaros sezono metu yra pigūs skrydžiai. Begalę neįtikėtinų pasiūlymų rasite tokiuose tinklapiuose kaip greitai.lt. Tereikia skirti kelias minutes paieškai internete ir pigiausi skrydžiai bus jūsų kišenėje be didelių pastangų. O ruduo, anot kelionių ekspertų, puikus metas pažinti pasaulį. Keliaujant rudens sezonu nevargins dideli turistų srautai, o kelionė į šiltus kraštus taps nuostabiu būdu pabėgti nuo rudeninės darganos. Tad, kokios kelionių kryptys rekomenduojamos lapkričio mėnesiui?

Kelionių ekspertai vieningai sutaria, jog lapkritis – pats tinkamiausias metas apsilankyti Niujorke. Šis miestas niekuomet nemiega ir jame visuomet galima išvysti ką nors įdomaus, tačiau lapkritis labiausiai pasižymi įvairių renginių gausa. Pavyzdžiui, lapkričio mėnesį Niujorke vyksta žymusis Macy’s paradas. Tie keliautojai, kurie nori išvysti populiariausias miesto vietas, visuomet gali apsilankyti tokiuose objektuose kaip centrinis parkas, Metropolitan meno muziejus, Amerikos gamtos istorijos muziejus, Times aikštė ar Bruklino tiltas. Tad, iš tiesų nesvarbu, kurį mėnesį lankotės Niujorke, šis miestas yra visuomet gyvas ir pulsuojantis ypatinga energija, kuri sužavi turistus jau nuo pirmųjų akimirkų ir vilioja grįžti į Niujorką vėl ir vėl. Nenuostabu, jog tiek daug žmonių teigia, kad Niujorkas yra jų svajonių miestas.

Dar viena rekomenduojama kelionių kryptis lapkričio mėnesiui yra egzotiškasis Marokas. Turbūt nė nereikia sakyti, jog Maroke tikrai sėkmingai pasislėpsite nuo rudeninės darganos bei žvarbaus vėjo. Apsilankę Maroke galėsite išvysti tikrąjį dykumos grožį. Nenuostabu, jog tie, kurie kada nors apsilanko šioje šalyje ir užsuka į dykumas, nori dar ne kartą ten užsukti. Turbūt nė nereikia sakyti, jog dykumą galėsite pažinti sėdėdami ant kupranugario. Akivaizdu, jog šioje šalyje laukiantys nuotykiai leis pabėgti nuo kasdienės rutinos. Žinoma, Maroke yra gerokai daugiau lankytinų vietų. Būtų nuodėmė nepamatyti nuostabių Maroko miestų, kurie užburia savo architektūra bei draugiškais žmonėmis.

Lapkritis taip pat idealus metas nukeliauti į Dubajų, nes būtent lapkritį ten vyksta ypatingos kupranugarių lenktynės. Šios lenktynės yra tikrai neįtikėtinas reginys, kuris sutraukia begalę turistų. Žinoma, kupranugarių lenktynės yra tik dalis to, ką galima išvysti Dubajuje. Juk šis miestas garsėja savo prabanga bei unikaliais architektūriniais sprendimais. Tad, bent kartą gyvenime tikrai verta apsilankyti Dubajuje. Ten ne tik išvysite daug nuostabių lankytinų vietų, bet ir turėsite galimybę pailsėti ypatinguose viešbučiuose ar SPA centruose. Žinoma, Dubajus taip pat yra puiki vieta parduotuvių maniakams. Niekur kitur nerasite tokio plataus prekybos centrų pasirinkimo kaip Dubajuje. Tad, nuoširdžiai būtų sunku surasti tinkamesnę vietą patirti tikrą apsipirkinėjimo malonumą.

Žinoma, šį sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti. Vis dėlto, peršasi išvada, jog lapkritis – tiesiog nuostabus mėnuo keliauti. Tad, nelaukite vasaros! Pasistenkite išnaudoti nors ir kelias turimas laisvas dienas dar šį rudenį ir nukeliaukite į savo svajonių šalį. Toks spontaniškas pabėgimas neabejotinai padės išsivaduoti nuo rutinos, o grįžus suteiks jūsų kasdienybei naujų ir ypatingų spalvų. Kelionių ekspertai vieningai sutaria, jog tinkamiausias laikas kelionėms yra tiesiog dabar pat. Su jais sutikti tikrai paprasta. Juk kelionių bilietai šiais laikais tokie pigūs ir pasiekiami!

Comments are closed.

Post Navigation