Greitosios paskolos šiuolaikinio žmogaus akimis

kreditasAtrodo, apie greitąsias paskolas jau žinome beveik viską. Informacijos apie jas netrūksta ir ji netrunka pasiekti visus susidomėjusius galimybe pasiskolinti. Vis dėlto, specialistų manymu, ne visas paslaugas suprantame teisingai, o vienas geriausių to pavyzdžių – kreditai visa para. Vienos kredito bendrovės atstovas Julius, atsakingas už komunikaciją su klientais, pažymi – greitieji kreditai visa para nereiškia, kad pinigai, patenkinus jūsų paskolos prašymą, banko sąskaitą pasieks tuojau pat naktį ar savaitgalį. Viskas vyksta kiek kitaip, tačiau, Juliaus teigimu, greitieji kreditai internetu visa para iš tiesų yra bene patogiausia finansinė paslauga, kokia tik įmanoma pasinaudoti šiuo metu.

Pasitikėjimas auga

„Greitieji kreditai visa para, tiksliau sakant, jų reklama, tiesiog užvaldė internetą. Džiugu, kad žmonės su laiku vis iš arčiau susipažįsta su greitosiomis paskolomis ir jų teikimo sistema. Kadangi jau ne vienus metus dirbu šioje srityje, pastebiu, kad dabar žmonių, su įtarumu žvelgiančių į greituosius kreditus, kur kas mažiau. Laimei, dauguma jų tuo įsitikina patys pabandę pasiskolinti ir supratę, kad jokios apgaulės čia nėra. Tiek trumpalaikiai, tiek ilgalaikiai kreditai visa para teikiami pagal tokius pačius įstatymus kaip ir bankų paskolos. Sutartis tarp kliento ir paskolą suteikiančios įmonės turi tokią pat juridinę galią.“.

Kai pasiskolinti norisi kuo greičiau

Julius, paklaustas, kuo jam pačiam kaip specialistui imponuoja greitosios paskolos, atsako: „Aš stengiuosi objektyviai vertinti Lietuvoje teikiamas finansines paslaugas. Kaip šiuolaikiniam žmogui, man svarbu, kad tai būtų patogu, paprastai prieinama. Kreditai visa para būtent tokie ir yra. Čia tereikia užsiregistruoti, patvirtinti savo tapatybę ir galima teikti paraišką paskolai gauti. Ar gali būti paprasčiau? Žvelgiant iš dirbančio, užsiėmusio žmogaus perspektyvos, suprantama, kad viskas, kas susiję su paskolomis, turi būti prieinama „online“ arba telefonu. Štai, sms kreditas visa para. Kai pinigų reikia greitai, nešvaistomas laikas kelionėms į įmonių biurus, prekybos centrus, bankus… Pavyzdžiui, suprasti, kad man būtinas kreditas, galiu važiuodamas traukiniu. Puiku, jei po ranka yra kompiuteris su interneto ryšiu. O jei ne? Tuomet paprasčiausiai pasinaudosiu jau turimu vartotojo ID (jį galima gauti prieš tai užsiregistravus internetu), išsiųsiu SMS žinutę ir ne už ilgo gausiu pinigus. Galbūt juos sąskaitoje išvysiu jau išlipęs iš traukinio, nuskubėjęs iki artimiausio bankomato? Žinoma, čia tik pavyzdys ir kalbu ne iš asmeninės patirties. Tačiau nemažai metų stebiu klientų įpročius ir, manau, esu neblogai perpratęs jų poreikius. Daugumai norisi pasiskolinti „čia ir dabar“. Svarstymai, ar kreiptis dėl paskolos, kokią sumą skolintis… Visa tai vyksta dar prieš paraiškos teikimą. O kai ji užpildyta, dauguma suinteresuoti pinigus gauti kuo greičiau – ne po savaitės ar dviejų. Juk gyvenime nutinka tokių dalykų, kad pinigai tampa reikalingi dar tą pačią dieną. Jei dėl paskolos žmogus kreipsis darbo metu, atitiks minimalius kriterijus, tikėtina, po valandos pinigus išvys savo banko sąskaitoje. Na, o kai omenyje turima paskola visą parą, čia pasikartosiu – paraiškos tvirtinamos ir pinigai pervedami kredito įmonių darbo laiku. Visą parą veikia registracijos ir prašymų teikimo sistema. Tai reiškia, kad, jei jums reikalingas kreditas, neprivalėsite laukti 8 ryto ir keliauti į biurą. Kreditai visa para – galimybė paraišką išsiųsti nors ir 4 ryto. Tai tik padidina šansus kuo greičiau gauti reikalingus pinigus. Kaip ir sakiau, mano akimis, tai viena patogiausių finansinių paslaugų Lietuvoje.“.

Comments are closed.

Post Navigation