Vakariniai bateliai pagal suknelę

vakariniai bateliaiRuošiantis svarbiam vakarui, šventei ar kitokiam išėjimui, dailiosios lyties moterys dažniausiai tokiam apsiruošimui skiria nemažai laiko. Svarbiausi to uždaviniai – išsirinkti tinkamus apdarus. Žymios moterys šiuo klausimu konsultuojasi su asmeniniais stilistais, tuo tarpu kitos linkusios pasikliauti savo arba draugių nuomone. Visgi, kad ir kokiomis taisyklėmis vadovaujatės, svarbiausia žinoti, kad apranga turi atitikti vakaro temą, paskirtį bei Jūsų asmeninį stilių. Tai reiškia, jog suknelė, rankinė ir vakariniai bateliai tarpusavyje turi sukurti unikalų ir stilingą derinį, kuris prikaustys aplinkinių žvilgsnius.

Aukštakulniai kokteiliams

Itin dažnai aukštakulniai vakariniai bateliai yra neatskiriama kokteilių vakarėlių dalis. Dažniausiai dailiosios lyties atstovės tokiuose vakarėliuose pasirodo ne tik ant pro akis nepraslystančios pakulnės, bet ir su kaip reikiant ekstravagantiškais bateliais. Norėdama atrodyti nepriekaištingai, nepamirškite kad bateliai turi puikiai atrodyti prie Jūsų pasirinktos suknelės. Kokteilių vakarėlių moto – išskirtinumas ir stilius. Dažniausiai moterys tokio tipo vakarams renkasi trumpas, pūstas, išskirtines sukneles. Prie tokių drabužių puikiai atrodo atviri aukšti bateliai. Beje, būtent tokių vakarėlių metu Jums gali pasitarnauti Jūsų vestuviniai bateliai. Juk jie, ko gero, taip pat buvo itin puošnūs ir aukšti?

Šokių vakarams

Kuomet rengiatės į vakarinį pasibuvimą didelėje kompanijoje ir žinote, kad gali tekti pajudėti, pagailėkite savo kojų ir pasirinkite teisingą sprendimą. Tokioms šėlionėms puikiai tinka šokių vakariniai bateliai. Jie gali būti šiek tiek žemesnio kulno ir labiau primenantys vasarines basutes. Tačiau jų patogus kulno tvirtinimas ir minkštas padas leis atsipalaiduoti ir šokių aikštelėje praleisti tiek laiko, kiek norėsis. Jei nežinote, kokia suknelė dera prie tokio apavo, gera naujiena Jums – šokių bateliai yra universalūs, todėl prie jų tiks tiek klasikinė, tiek itin ekstravagantiška suknelė. Tai Jūsų laisvė rinktis.

Duoklė klasikai

Gana dažnai galvos skausmą dėl aprangos moterys pajunta kuomet reikia ruoštis į iš tiesų prabangų klasikinį vakarą. Jei žinote, kad pobūvis bus itin prašmatnus ir vyraus klasikinis stilius, nepasimeskite. Dažniausiai tokio tipo vakarėliuose vilkimos itin ilgos, krintančios suknelės. Prie tokių suknelių puikiai atrodys tiek aukštas, tiek žemas kulnas. Tačiau yra viena svarbi taisyklė – bateliai turėtų būti itin atviri. Dažniausiai klasikinio stiliaus vakariniai bateliai kiek primena vasarinį apavą, nes labai apnuogina koją, tačiau jai suteikia išskirtinės elegancijos ir grakštumo. Jei vilkite spalvotą suknelę, stenkitės rinktis tamsių spalvų batelius, geriausiai juodus. Tačiau jokiu būdu nekurkite kontrasto tarp juodų batelių ir šviesios vakarinės suknelės, nebent vilkėtumėte masyvų juodą akcentą, tokį kaip kailinukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation