Sargiai didesnio dydžio peniams – puiki galimybė saugiai mylėtis

Daugelis vyrų klaidingai galvoja, kad moterys dažniausiai nori didesnio penio savininkų, kadangi tik tokiu atveju seksas gali būti malonus. Tai nėra tiesa, kadangi išties labai daug moterų skundžiasi, kad didelio penio savininkams yra sunku įeiti į moterį ir galiausiai to rezultatas yra toks, kad sueities niekaip pavyksta. Akivaizdu, kad geras seksas reikalauja ir tam tikro kūno standartų, kadangi tik tokiu atveju du žmonės bus vienas su kitu suderinami.

Prezervatyvai šiais laikais yra labai skirtingi, tad pagal savo poreikius nesunkiai rasite ir labiausiai sau tinkamą variantą. Net ir tokiu atveju, jeigu penis labai didelis. Tačiau tuomet dažniausiai paieškoms reikia skirti daugiau laiko ir nepamiršti, kad lubrikantas tokiu atveju yra labai reikalingas pagalbininkas sekso metu.

Didesnio penio savininkai gali rinktis iš plačios pasiūlos. Žinoma, ne iš tokios plačios ir ne iš tiek daug galimybių, kokias turi tie, kuriems reikalinga standartinio dydžio produkcija, tačiau pasirinkimai yra, tad pagal poreikius tikrai gana nesunkiai rasite tai, kas jums labiausiai tinka. Svarbiausia- derinti galimybes ir jų ieškoti internete, kadangi būtent čia dažniausiai palčiai aptariama, kokie sargiai egzistuoja. Tie patys vyrai gali rinktis ne tik tarp lateksinių, tačiau ir tokių, kurie yra pagaminami iš kitos medžiagos ir tokiu atveju tai puikus pasirinkimas tiems vyrams, kurie yra alergiški lateksui. Arba toms moterims, kurios alergiškos lateksui, kadangi vyrai turi įvertinti ir tai. Galiausiai, siūlome nepamiršti, kad sargiai gali turėti daugiau papildomų funkcijų, ne tik apsaugos. Papildoma malonumą suteikianti funkcija didelių penių savininkams dažniausiai yra nereikalinga, kadangi papildomi iškilumai suteikia diskomfortą, o ne malonumus. Nebent, žinoma, nuspręsite, kad jums labiausiai tinka šaldantys bei kitas funkcijas atlikti galintys prezervatyvai, kurių pasirinkimas šiuo metu yra labai paltus.

Internete galima rasti info, kur detaliai nurodyta, kokio dydžio sargius reikia pasirinkti pagal jūsų penio dydį. Tokie matavimai yra būtini ir tuo pačiu jais naudotis yra būtina. Trumpai apžvelgimas kelias charakteristikas, kurias reikia įvertinti norint jaustis visiškai ramiu, kad radote tinkamiausių matavimų sargius.

  • Iki 100 mm, Jums tiks prezervatyvai iki 47 mm pločio.
  • Varpos apimtis 100 – 110 mm, sargiai nuo 49 mm iki 52 mm pločio;
  • Varpos apimtis 110 – 120 mm, sargiai nuo 53 mm iki 57 mm pločio;
  • Varpos apimtis 120 – 130 mm, sargiai nuo 57 mm iki 62 mm pločio;
  • Varpos apimtis 130 – 140 mm, sargiai nuo 62 mm iki 67 mm pločio;
  • varpos apimtis 140 – 160 mm, nuo 69 mm pločio prezervatyvai.

Žinoma, siūlome nepamiršti, kad skirtingų gamintojų charakteristikos skiriasi, tad geriausia pasidomėti kiekvienu gamintus atskirai. Investuoti laiko tikrai verta, kadangi galiausiai radus jums labiausiai tinkamus sargius galėsite ir toliau juos pirkti bei mėgautis malonumais, kurios jums gali pasiūlyti kokybiški sargiai ir ilgai besitęsiantis malonumai.

Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų penis yra mažas arba didelis-  vistiek galima rasti labiausiai jums tinkamas apsaugos priemones. Ypač šiuo metu, kai egzistuoja tokia plati pasiūla ir kiekvienas ieškantis gali jaustis ramus, kad rado tai, kas jam labiausiai tinka. Galiausiai, juk derindami smulkmenas ir pasitarę su pardavėjais galiausiai tikrai rasite tai, ko ieškote. O tuomet sekso metu pavyks visiškai atsipalaiduoti, kadangi kai jausitės saugus – seksas taps kur kas malonesnis. Rinkitės tai, kad malonumas niekada nebūtų pabaigos. Sargiai internetu https://prezervatyvai.com/

Comments are closed.

Post Navigation