Renginiai įmonėms – ką pasirinkti?

renginiai-imones-olimpiadaMotyvuojantis darbas – tai ne vien patrauklios algos ir ilgesnės pertraukos. Kad darbuotojai būtų energingi, entuziastingi ir kasdien nusiteikę darbui, jiems reikia jaustis komandos dalimi. Ofisas ne visuomet geriausia vieta ugdyti komandinį darbą, todėl sėkmingos ir savo darbuotojais besirūpinančios kompanijos reguliariai organizuoja įvairias veiklas savo kolektyvui. Renginiai įmonėms – tai vienas iš originaliausių ir patraukliausių būtų sutelkti darbuotojus bendrai veiklai. Žinoma, vienam vadovui suorganizuoti pilną įspūdžių dieną būtų per didelė našta, todėl egzistuoja specialios kompanijos, kurios tuo pasirūpina. Renginių organizavimas yra šių kompanijų pagrindinis verslas, o renginiai įmonėms – viena iš pagrindinių šakų. Apžvelkime keletą įdomiausių veiklų, kurias jūsų kolektyvui siūlo šios kompanijos.

Išlikimas. Tokio pobūdžio renginiai sutelkia dėmesį į komandinį darbą stresinėse situacijose. Dažniausiai sukuriama aplinka, kurioje simuliuojama kažkokia neįprasta situacija, kaip apokalipsė, invazija ar tiesiog pasiklydimas miške. Tokioje atmosferoje tikimasi sutelkti kolegas bendram darbui, išporvokuoti komandinį mąstymą ir priversti kurti strategijas. Tokiame renginyje netoleruojamas atsiskyrimas nuo grupės. Po šių „pratybų“ darbuotojai išmoksta valdyti stresines situacijas.

Olimpiada. Čia pagrindinis akcentas – draugiška konkurencija. Dalyviai skatinami bendradarbiauti, tačiau nepamiršti, jog svarbiausia išlikti priekyje. Olimpiniai renginiai įmonėms dažniausiai susideda iš sportinių ar protinių rungčių, kur apdovanojami laimėjusieji. Konkurencingas mąstymas visada propoguojamas ir darbo vietoje, todėl todėl tokių renginių organizavimas labai naudingas.

Rami iškyla. Jokių specifinių užduočių, jokios konkurencijos. Tik malonus pasibūvimas gamtoje su visu kolektyvu. Kartais tereikia ištrūkti iš darbo aplinkos ir atsilaisvinti kaklairaiščius. Tokioje iškyloje kolegos turi progą atvirai pabendrauti, taip sudarydami tvirtesnius sąntykius ir darbo vietoje. Įmonei turėtų būti ypač svarbu, kad darbuotojai gerai sutartų vienas su kitu. Tai labai padidina darbo produktyvumą.

Nuolatinis darbas ir jokių linksmybių niekada nepriveda prie gero. Darbuotojai turi jaustis gerai kolektyve, o įvairūs renginiai įmonėms padeda tai pasiekti. Renginių organizavimas ne tik sutelkia darbuotojus, tačiau ir išmoko naujų įgūdžių, tokių kaip komandinis darbas, stresinių situacijų valdymas bei sveikos konkurencijos. Galbūt renginių organizavimas yra būtent tai, ko trūksta jūsų įmonei?

One Thought on “Renginiai įmonėms – ką pasirinkti?

  1. Pirmoji straipsadnio dalis turėtų būti priaddeaddama prie kiekadvieno stuaddento LMBPO, banaddaadčio stoti į Lietuvos uniadveradsiadteadtus, kaip priadvaadloadmoji dalis. Sakykime, tokiu atvjeu aš būčiau sutauadpęs ketuadris nieadkam nereiadkaadlingų stuaddijų metus ir atraaddęs save. Straipsnio autoadrius visišadkai nemeadluoja. + Palinka abriadkosų skoadnio taip pat nacioadnaadliadnis Vengrijos gėriadmas. ++ Jeigu atsiadrastų norinadčių nerinkti laiadkus, oa0savaadnoadriauti su neįgaadliais vaiadkas . Išbandžiau, patiko, tik nežiadnau ar norėadčiau karadtoti, tačiau bet kuriuo atvjeu tai neišaddiladdoma patiradtis ir nuoadstaadbūs vaiadkai, ir aišku kitoks suvoadkiadmas ir įgūdžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation