Prezervatyvų naudojimas ne pagal paskirtį

prezervatyvaiPrezervatyvai yra nebrangus malonumas, jei juos perkate po vieną. Jei krūvomis (po 50 ar net po 100) – jų kaina išeina ne tokia jau ir didelė – iki 1 lito. Tiek kainuoja ir lateksinis balionas, kurį pripūtus galima pasidabinti namus specialiai šventei. Kodėl gi to nepadarius su prezervatyvais?

Pateiksime 5 idėjas, kaip „sargius“ panaudoti visai ne pagal paskirtį. Skaitytojams be humoro jausmo, arba su iškrypusiu humoro jausmu toliau skaityti nerekomenduojame. Taip pat ir nepilnamečiams, kurie tik kikena pamatę prezervatyvą, užuot išdrįsę juo pasinaudoti…

  1. Banko plėšikų kaukė. Nėra nieko kvailesnio, kaip plėšti banką ar parduotuvę vietoj kaukės užsidėjus prezervatyvą. Kadangi jų yra visokių spalvų, taip pat ir juodų, toks scenarijus yra visai įmanomas. Tiesa, su komplikacijomis – labai sunku išdurti skyles akims ir burnai ir nesudraskyti visos „kaukės“.
  2. Suknelė iš prezervatyvų. Prezervatyvai yra pagaminti iš latekso. Tai yra speciali tampri ir itin tvirta medžiaga. Jei tai medžiaga, reiškia, iš jos galima gaminti įvairius rūbus. Tokiu principu vadovavosi ne vienas dizaineris ir sukūrė ne vieną labai įspūdingą kūrinį – prezervatyvų suknelę. Aišku, ji tinkama dėvėti per audringus vakarėlius arba meniškų fotosesijų metu.
  3. Kambario papuošimai. Įsivaizduokite, šv. Valentino diena, jūsų antroji pusė grįžta namo, o jie papuošti raudonais balionais… Pala, kažkas čia ne taip, nes balionų galai kažkokie pailgi. Tai juk pripūsti prezervatyvai! Net esant namuose vaikams tokius papuošimus galima daryti. Jiems visada galima paaiškinti, kad tai kažkokie brokuoti balionai. Tuo tarpu antroji pusė akivaizdžiai supras užuominą, kaip turi baigtis šis romantiškas vakaras.
  4. Kai norisi sysioti… Prezervatyvai gali išlaikyti apie 10 litrų skysčio. Normalus vyriškis per dieną prisysioja 1,5-2 litrus. Ar nutuokiate, kur lenkiame?.. Kai atsiduriate tokioje vietoje, kur nėra tualeto, o taip norisi mažąjį reikalą atlikti, kad net baisu, prezervatyvas gali padėti. Prieš naudojant, pripūsti ir išleisti orą, kad išsitampytų. Tiesiai nesinaudokite, nes šlapimo srovė gali jo neištempti. Aišku, jį reikės labai gerai užrišti, kad skystimas neišsiveržtų lauk. Tada visi supras, kad apsisysiojote. Gerai, kad ne į kelnes, ar ne?..
  5. Neperšlampamas rankinukas. Merginos į paplūdimį nešasi daug nereikalingų daiktų – telefoną, lūpdažį, dar kažkokios kosmetikos, kramtomos gumos ir t.t. Visa tai gali būti sugadinta, jei įkrenta į smulkų smėlį, arba nuplauna netikėtai atriedėjusi didelė banga. Kaip to išvengti? Paprašyti vaikino padovanoti prezervatyvą, į kurį visas išvardintas gėris laisvai tilps, o joks vanduo ar smėlis tikrai nebus baisus. Aišku, persimetus per petį gal ir nereikia neštis, nes tie, kurie supras, kas tai per daiktas – pirštais užbadys… Tokia „ubagystė“ damoms neatleidžiama.

Yra dar gausybė būdų, kaip panaudoti prezervatyvus ne pagal paskirtį. Aišku, praktiškumu šie būdai nepasižymi, tačiau iš tam tikros situacijos gali išsukti visai neblogai. Atminkite, kad taip panaudoto prezervatyvo daugiau naudoti nebegalima…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation