Patogi avalynė moterims – kokia ji?

UggaiŠlepetės – tai avalynė, kuri mus pasitinka kiekvieną vakarą grįžus namo iš darbo. Jei namuose yra įsikūrusi visa šeima, kiekvieno iš jų laukia atskira pora. Vyrams skirtos vienokios šlepetės, moterims – kitokios. Pirmajai lyčiai šlepetės dažniausiai būna vienspalvės, tamsios – rudos, juodos arba tamsiai mėlynos, tačiau moteriška šlepečių kolekcija yra visiškai kitokia. Avalynė moterims, kurią avime namuose yra labai žaisminga ir romantiška. Šlepetės moterims dažnai yra dekoruojamos kaspinėliais, aplikacijomis, siuvinėjamos bei yra žymiai linksmesnės nei vyriškos. Taigi galime sutikti, kad namuose nėra patogesnės avalynės nei šlepetės.

Ugai – tai dar viena alternatyva, ką avėti namuose, kai šalta. Nors jie taip pat puikiai tinka apsiauti, kai einame į lauką. Šie batai Lietuvos rinkoje jau ketvirti metai ir toliau išlieka populiarūs. Tad kur gi čia slypi paslaptis? Reikia pripažinti, kad ugai moterims yra tikrai patogūs, nes jie yra lygiapadžiai, tinka avėti kiekvieną dieną tiek namuose, tiek einant į darbą, paskaitas ar išvedant pasivaikščioti šunį. Iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti ir nepatraukliai, tačiau visgi turi savos paslapties ir traukte traukia. Tad įrašome dar vienus batus prie patogios avalynės sąrašo – ugai. Šių batų vidus yra išklotas vilna, kuri leidžia bate cirkuliuoti orui ir saugo kojas nuo temperatūrų pokyčio. Tokius batus galima nešioti ir be kojinių net šaltuoju metų laikotarpiu (jei vidus – natūrali vilna). Ugai moterims gali būti įvairių ilgių bei spalvų, taip pat būna ir megzti.

O ką galime avėti vasarą, kai lauke termometro stulpelis pasiekia +20 ribą ir vis kylą į viršų? Kokia gali būti patogiausia avalynė moterims vasaros metu? Sandalai – tai vienas idealiausių variantų, ką reikėtų rinktis avėti karštomis vasaros dienomis. Jie dažniausiai būna atviri, todėl kojos neprakaituoja. Rinkitės natūralios odos avalynę, kuri leis Jums rinktis ilgus vaikščiojimo atstumus ir taip greitai nepavargs kojytės. Sandalai moterims taip pat būna papuošti įvairiomis detalėmis, gėlėmis, kaspinėliais, sagtelėmis bei kitokio tipo blizgučiais. Tačiau jeigu mėgstate natūralumą, varle.lt parduotuvėje tikrai rasite, ką išsirinkti avėti šiltuoju metų sezonu.

Kiekviena moteris batus sau renkasi pagal tai, kas patinka tik Jai. Dažnai nėra svarbu nei mados, nei draugių patarimai ar patogumas. Gražu yra gražu ir taškas. Taigi dailioji lytis taip pat gali turėti ir patogius, ir išskirtinius bei kartu natūralios odos batus. Reikia pripažinti, kad nauja avalynė moterims yra tarsi saldainis, kurio atsikandus norisi dar ir dar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation