MAXIMA akcijos – ekonomija piniginėje

maxima akcijosMAXIMA – Lietuvos prekybos rinkos lyderė. Tai didžiausia lietuviško kapitalo įmonė ir didžiausias darbdavys Baltijos šalyse.  Dabar  prekybos tinklo „Maxima LT“ kūrimosi istoriją galima drąsiai vadinti verslo sėkmės istorija, nes po Nepriklausomybės paskelbimo nė viena iš Baltijos šalių įmonė nesulaukė tokio žinomumo visuomenėje ir pirkėjų įvertinimo. Sudėtinga finansinė padėtis pastaruoju metu pastūmėjo pirkėjus aktyviau ieškoti ir pasinaudoti pardavėjų siūlomomis akcijomis, siekti tą patį prekių krepšelį įsigyti už mažesnę kainą. Didžiausią mažmeninės prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ tvirtina, jog  ant savo pečių ji prisiima net 50-80 proc. nuolaidos dydžio, tad išties verta būti informuotam apie vykdomas Maxima akcijas ir pasinaudoti teikiamomis nuolaidomis. Gegužės pabaigoje „Maxima LT“ paskelbė iki 15 proc. mažinanti daugiau nei 500 populiariausių prekių kainas.

Platus ir į įvairius pirkėjų poreikius orientuotas prekių asortimentas yra vienas didžiausių Maximos privalumų, todėl šis parduotuvių tinklas siūlo savo pirkėjams iki 65 tūkst. skirtingų maisto bei pramoninių prekių pasirinkimo galimybes. Maxima akcijas skelbia, norėdama pagelbėti sudėtingoje finansinėje situacijoje atsidūrusiems vartotojams. Pagrindinis pardavėjo tikslas yra ne tik parduoti, bet ir padėti savo klientams. Vienas iš būdų tai padaryti skatinti pardavimą, todėl pirkėjams sudaromos palankios prekių įsigijimo sąlygos. Tarp tokių veiksmų – Maxima akcijos, nuolaidos, ,,Ačiū“ kortelė, nukainojimai, prekių pristatymai, įvairiausi kuponai, konkursai, loterijos, ir, žinoma, lojalumo programos. Maxima akcijos padeda apsipirkti pigiau maisto produktus ir kitas bendrines prekes. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms. Labai praverčiančios akcijos kiekvienam, kuomet nuolaidos taikomos tokioms maisto prekėms, kurios ilgai negenda, kaip tarkim kava, arbata, cukrus, kruopos, nes tuomet galime įsigyti prekių didesniais kiekiais, tuo būdu sutaupydami lėšų kitiems pirkiniams ar paslaugoms. Be abejo, vykdomos Maxima akcijos pramoninėms, higieninėms, buitinėms prekėms, kuomet galime įsigyti apgalvotą ir reikalingą sau daiktą,  padeda sutaupyti.

Siekdami patenkinti skirtingus pirkėjų kasdienio vartojimo poreikius, Maxima aktyviai bendradarbiauja su maždaug 900 Lietuvos ir užsienio šalių prekių tiekėjais, vykdo įvairias akcijas, bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondais, teikiančiais paramą labdaros valgykloms, vaikų dienos centrams, organizacijoms, besirūpinančioms neįgaliaisiais, seneliais, ligoniais, gausiomis šeimomis, kurioms reikalinga finansinė pagalba. Dalyvauja dukart per metus organizuojamas maisto produktų rinkime padedant skurdžiai gyvenantiems žmonėms, remia kasmet daug televizijos žiūrovų aukojamų pinigų surenkančią TV3 „Išsipildymo akciją“, kurioje surinktos lėšos skiriamos sunkiai sergantiems vaikams, dalyvauja mokinių pažangumo programoje. Maxima rūpinasi ir  aplinkos tausojimu bei ekologija, todėl vykdoma iki šiol didžiausia senų baterijų surinkimo akcija, kurios tikslas skatinti Lietuvos žmones atsakingai elgtis su panaudotomis baterijomis ir tausoti aplinką bei sparčiai senkančius gamtinius resursus, saugoti savo pačių bei artimųjų sveikatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation