Maudymosi kostiumėliai – svarbiausias vasaros akcentas

maudymosi kostiumėlis

Be maudymosi kostiumėlių vasarą – nė iš vietos!!! Tai juk svarbiausias vasaros sezono akcentas. Karštomis vasaros dienomis dauguma lekiam prie vandens telkinio. Kiekvienas su savais tikslais: kas atsigaivinti, kas pasideginti, kas susipažinti, kas atsipalaiduoti, o kas – pasirodyti savo gražius apdarėlius – maudymosi kostiumėlius.  Nors tai labiausiai galioja merginoms, atrodo toks menkas drabužėlis, bet jeigu jis gražus ir patogus, mergina spinduliuos pasitikėjimu savimi.

Kiekviena moteris turi savo stilių. Maudymosi kostiumėliai taip pat jį atspindi. Taip kaip ir kiekvienas dėvimas drabužis, atspindi merginos asmenybę: ryški asmenybė – griebs ryškų išskirtinį arba paprastą su į akį krintančiu akcentu. Fashion’istos čiups sezono top’us, o pilkos pelytės, kad išlįsti iš savo kiauto, rinksis ką nors joms neįprasto.  Nors maudymosi kostiumėliai duoda daug ką suprasti, jis turi vieną pagrindinę funkciją – patraukti vyro akį. Nes kokybiški, pagal figūrą išsirinkti, nuotaiką atspindintys maudymosi kostiumėliai, puiki galimybė pasirodyti ir susipažinti.

Ne visi žino ir pastebi, tačiau paplūdimyje tarp moterų vyksta nematomi karai: kuri gražiau atrodys, kurios maudomas gražesnis, madingesnis, labiau tinkantis figūrai. Kiekviena norės būti panaši į gražiausią. Kaip sakoma, blogas tas kareivis, kuris nenori būti generolu, sutinkat?

maudymosi kostiumeliaiKiekvienas sutiks, kad ir vyrukai neturėtų apsileisti. Juk ne vien merginos turi  būti gražios, prisižiūrėjusios ir pasitempusios. Mergina jokiais būdais nežiūrės į vaikiną, kuris vietoj maudymosi glaudžių renkasi paprastas trumpikes maudynėms. Kaip kiekvienai darbo sferai reikalingas tą darbą išmanantis žmogus, taip kiekvienai progai yra atskiras drabužis. Bet tenka pastebėti, kad vaikinai nelabai linkę knistis ir ieškoti sau tinkančių ir patinkančių glaudžių. “Kokias radau, tokios bus gerai.” – jie mano. Taip yra dėl to, nes vaikinai galvoja, jog jiems nėra didelio pasirinkimo, ir kam sukti galvą dėl maudymosi glaudžių? Nors pasirinkimas jiems tikrai yra, ir jis yra ganėtinai platus, tik tingėti nereikia ir gėdytis čia nėra ko. Glaudžių yra įvairiausių spalvų, formų, ilgių.  Ir pripažinkim, vaikinas su kitokio “kurpalio” glaudėmis bus tikrai pastebėtas, bent akimis tikrai bus nulydėtas. O juk dėmesys patinka visiems.

Ši atėjusi vasara yra originalumo vasara tiek spalvomis, tiek formomis, tiek stiliais. Tikrai nei vienas neapsigaus pasirinkęs neoninių spalvų derinukus. Kad ir į kokius laikus nukels tavo maudymosi apranga – tu pataikei tiesiai į dešimtuką. Mėgsti burbuliukus, kvadračiukus, širdutes, juosteles – čiupk tokį maudomą – paplūdimyje atrodysi stilingai, originaliai ir išskirtinai. O jeigu nepatinka išsiskirti – juoda, balta, raudona, kūno spalva – klasika, kaip tik tau! Esi “gėlių vaikas” – lakstyk nuogas!!! Juokaujam, aišku.

Svarbiausia, nebijoti eksperimentuoti. Nes galbūt eksperimentuodamas atrasi savo tikrą stilių.

One Thought on “Maudymosi kostiumėliai – svarbiausias vasaros akcentas

  1. I really like the 5th image down, with the guy knneileg down and touching his face. Great shot and composition! Nice natural lighting as well! Keep up the great work Q!vegaskevin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation