Kokia turi būti ideali veido odos kasdienė priežiūra?

Ne viena moteris, savo veido odos priežiūrai naudoja atsitiktinę kosmetiką bei iki galo nepasidomi, kokia gi turėtų būti teisinga jos priežiūra. Internetinėse svetainėse, komentaruose ar susitikus su draugėmis, neretai, girdime ne vieną mitą, kuriais apipinta veido odos priežiūra. Tačiau svarbu bent kartą išgirsti tiesą nei, kad visą gyvenimą vadovautis mitais. Todėl pateikiame Jums keletą specialistų duotų patarimų, kaip teisingai prižiūrėti veido odą bei kokie turėtų būti pagrindiniai kasdienei priežiūros etapai, kad oda taptų skaisti, sveika ir švytinti.

Specialistai pataria, suskirstyti veido priežiūra į tapus: rytinius, vakarinius bei savaitinius. Rytinį veido priežiūros ritualą derėtų pradėti nuo veido nuprausimo. Tai pats paprasčiausias veiksmas, tačiau būtiniausias, kadangi miego metu riebalinių liaukų veikla yra aktyviausia. Prausiant veidą patariama griežtai atsirinkti priemones. Nenaudokite agresyvių prausiklių, kurie džiovintų odą. Tinkamos priemonės: micelinis vanduo, švelnus prausiklis, pienelis. Sekantis etapas – odos tonizavimas. Šio etapo metu atstatomas odos hidrolipidinis balansas. Trečiasis etapas skirtas jautriausiai veido vietelei, tačiau dažnai nepelnytai užmirštamai – paakių zonai. Paakių kremą galima tepti ne tik paakių srityje, tačiau ir aplink lūpas. Šios dvi vietos yra labai jautrios ir bėgant laikui neprižiūrimos pradeda raukšlėtis. Paskutinysis etapas – tinkamai pasirinktas veido kremas. Veido kremą derėtų pasirinkti atsižvelgiant į amžių, odos tipą ir būklę.

Vakariniai  grožio ritualai labai panašūs, tačiau galima sakyti kur kas intensyvesni. Dienos metu veido oda susiduria su įvairiais nešvarumais, tad vakarais oda turi būti valoma itin atsakingai ir su stipresnėmis priemonėmis. Tuomet seka paakių kremas. Po jo įtraukiame naują veikėją – serumą. Tai daug komponentų apimantis produktas, kuris veikia  ir ląsteliniame lygmenyje bei yra intensyvesnis nei kremas. Žinoma, būtina naudoti ir jį, tačiau vertėtų rinkti naktinį kremą, kurio konsistencija yra intensyvesnė. Naktinis kremas dažnai laikomas viena iš pagrindinių priemonių skirtų nakčiai.

Specialistai pataria, kad greta tinkamos veido odos priežiūros rutinos ir etapų, labai svarbu pasirinkti ir tinkamas priemones. Kaip nepasiklysti jų gausoje? Skaitykite veido priežiūros priemonių sudėtį.

Veido odos būklei pagerinti rekomenduojame ODA gamintojo veido odos priežiūros priemones. Apsilankę http://www.odapro.lt/lt/ tinklalapyje surasite didžiulį prekių asortimentą, kuris pritaikytas net ir pačiai įnoringiausiai odai. Kruopščiai atrinktos veikliosios medžiagos padeda ne tik puoselėti grožį, tačiau ir spręsti aktualias problemas. Kosmetika praturtinta Organinėmis AHA rūgštimis.

Comments are closed.

Post Navigation