Kokia reali vaizdo registratoriaus kaina?

vaizdo registratoriusNusprendusius įsigyti filmavimo kamerą savo automobiliui tenka gerai pasukti galvą – vieni įrenginiai kainoja vos apie 100 litų, kitų kainos siekia 500 ar net viršija tūkstantį litų. O funkcijų skirtumai kartais būna labai maži, bent taip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Dažniausiai videoregistratorius, kurio kaina neviršija 100 ar 150 litų yra mažesnės raiškos nei brangesni įrenginiai, be to, gali sunkiau susidoroti su greičiau kintančiais vaizdas, mažiau pastebi ir tiesiog teturi vieną funkciją – įjungus jį filmuoja vaizdą kelyje. Tai paprastas, dažniausiai mieste dieną važinėjantiems asmenims puikiai tinkantis videoregistratorius. Nors tai pati paprasčiausia registratorių klasė, tačiau daugelis jų puikiai veikia ne vienerius metus.

Nuo 150 litų prasideda kokybiškesni įrenginiai. Šiuose jau galima tikėtis galimybės filmuoti didesne raiška. Daugelis šiek tiek brangesnių automobilinių kamerų gali pasigirti ir platesniu matymo kampu, kas kai kuriose situacijose itin svarbu ir naudinga, tiek mieste, tiek už jo ribų. Videoregistratorius už 150-300 litų gali turėti ir daugiau papildomų funkcijų, pavyzdžiui, GPS modulį, kuris leidžia vėliau peržiūrėti ne tik įrašytą filmuotą medžiagą, bet taip pat, specialių programų dėka, nubraižo kelionės maršrutą.

Per 300 litų kainuojantis videoregistratorius – tai įrenginys, kurio pilnai turėtų pakakti net pakankamai išrankiems keliautojams. Tai didelė raiška, platus matymo kampas, kokybiškas GPS modulis. Įprastai tai tiesiog geros kokybės funkcionalūs įrenginiai, kuriuos rekomenduoja tiek jų naudotojai, tiek specialistai.

Parduotuvėse esantys itin brangūs, apie 500 litų kainuojantys, vaizdo registratoriai be anksčiau minėtų funkcijų turi ir įmontuotas GPS navigacijas, FM moduliatorius ir panašias funkcijas, tad tai tampa universaliu ir patogiu įrenginiu, kas leidžia savo matomumo neapkrauti daugybe skirtingų ir įvairių dydžių įrenginių.

Kuomet vykdoma akcija, video registratorius gali kainuoti net ir dvigubai pigiau, tad vien tik pagal kainą rūšiuoti nėra visiškai teisinga. Be to, tokį patį įrenginį kai kurios parduotuvės yra linkusios parduoti su labai dideliu antkainiu, o kai kurios ganėtinai pigiai, kaip pavyzdžiui Carcam internetinė parduotuvė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation