Kodėl internete kojinių kaina tokia maža?

kojines internetuJei patys dar neapsipirkinėjate internetu, tai turbūt turite nemažai draugų ir pažįstamų, kurie neabejotinai naudojasi tokia galimybe. Pirkti kojines internetu dažniausiai vilioja tai, jog čia apsipirkti galima už itin mažą kainą. Daiktai ir drabužiai čia žymiai pigesni nei įprastose parduotuvėse. Štai kad ir tokia prekė kaip kojinės čia kainuoja kone tris kartus pigiau nei drabužių parduotuvėse. Nenumanote, kodėl kojinių kaina ir kitų drabužių pasiūlymai čia tokie geri? Dažniausiai todėl, kad prekyba internetu yra kiek pigesnė nei verslas įprastoje parduotuvėje.

Mažesnės išlaidos

Dažniausiai kojinių kaina interneto parduotuvėje tokia maža todėl, kad išlaikyti tokią prekybos vietą kainuoja visiškai nedaug. Tik pagalvokite, kiek kainuoja kiekvieną mėnesį sumokėti už didžiulės parduotuvės salės nuomą. Parduotuvė, be abejo, turi atrodyti nepriekaištingai. Tam vėl reikia išleisti papildomą sumą pinigų. Be to, parduotuvėje reikalingos išvaizdžios pardavėjos, kurios maloniai ir profesionaliai aptarnautų klientus. O ką jau kalbėti apie tai, jog prekes reikia kažkur sandėliuoti. Interneto parduotuvei viso to įsigyti nereikia, todėl ji savo klientams gali pasiūlyti prekes su mažesniu antkainiu.

Užsienio įtaka

Kita priežastis, kodėl kojinių kaina internete gali būti net kelis kartus mažesnė nei įprastoje parduotuvėje yra ta, kad daugelis interneto prekeivių vežasi savo prekes iš užsienio, kur jas gauna gerokai pigiau nei Lietuvoje. Internete yra nemažai parduotuvių, kurios tiesiog perparduoda prekes, įsigytas užsienyje. Dažnai net tokio tipo prekės vis tiek kainuoja mažiau net su siuntimo išlaidomis.

Didelė konkurencija

Kitas svarbus dalykas, lemiantis nedideles kainas internete yra didžiulė konkurencija. Kiekvienas prekeivis nori užsidirbti ir privilioti klientą į savo parduotuvę, o tai padaryti internete yra ypač sunku. Tik pagalvokite, kiek kojinių parduotuvių galite surasti per kelias minutes internete? Galite per keliolika minučių jas visas apžvelgti ir išsirinkti sau tinkamiausią. Tuo tarpu įprastame prekybos centre galite rasti geriausiu atveju dvi tokio tipo parduotuves. Taigi, dėl didžiulės konkurencijos interneto parduotuvės tiesiog priverstos siūlyti kuo geresnius pasiūlymus už kuo žemesnę kainą, kad neatiduotų kliento kitai parduotuvei, kurią internete galima surasti vos per keletą minučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation