Dušo kabinos įrengimo galimybės

duso kabinosDušo kabinos – populiarus šiuolaikinis sprendimas, kai reikia įsirengti nedidelį vonios kambarį daugiabutyje arba kai individualiame name įrengiama speciali dušo zona, kuriai paprastai skiriama daugiau vietos. Parduotuvėse dušo kabinų pasiūla iš tiesų labai didelė, tad kiekvienas gali pasirinkti pagal savo poreikius ir sumanymus. Dušo kabinos gali būti pusapvalės, kampinės, nestandartinės ar pažemintos. Montuojamos jos gali būti su padėklu ar be jo.

Šiuo metu labai populiarios dušo kabinos be padėklo. Tai estetiškas ir kartu praktiškas sprendimas, erdvei suteikiantis vientisumo ir suderinamumo pojūtį. Šiuo atveju galimi įvairūs spalvų deriniai, pavyzdžiui, kabinos grindų plotą galima iškloti kitos spalvos plytelėmis nei visa dušo patalpa ir taip pagyvinti bendrą erdvę. Tokį dušą daug lengviau valyti, nes nereikia papildomai rūpintis dušo padėklu. O ateityje nereikės vargti dėl pasenusio ar skilusio dušo padėklo atnaujinimo ar keitimo. Didelis kabinos be padėklo privalumas – daug geresnis vandens pralaidumas. Tačiau prieš statant tokią kabaną, turi būti atlikti visi paruošiamieji darbai. Į grindis reikia įleisti trapą, padaryti tinkamą hidroizoliaciją ir iš plytelių suformuoti nuolydį. Tad, dušo kabinos be padėklo įrengimas užima daugiau laiko, tačiau toks dušas daug jaukesnis ir elegantiškesnis, be to galima realizuoti įvairius spalvinius ir tekstūrinius plytelių panaudojimo sprendimus. Iš tiesų, tai paprastas ir patikimas šiuolaikinis dušo įrengimo variantas.

Montuojant dušo kabina su padėklu, taip pat būtina laikytis tam tikrų taisyklių. Dažnai pasitaikanti montuotojų klaida, kai pirma sumontuojamas padėklas, o tik po to ant sienų klojamos plytelės. Tokiu atveju iškyla pavojus, kad dušo padėklas gali būti tiesiog įskeltas ar sudaužydas. Pasirinkti galima įvairius dušo padėklus. Populiariausi yra akriliniai padėklai, iš apačios sutvirtinti poliuretanu. Tokie padėklai vadinami atraminiais padėklais. Juos lengva ir paprasta montuoti, tačiau, būtina atkreipti dėmesį, kad šie padėklai yra uždari iš visų pusių, tad jie netiks tose patalpose, kur kanalizacijos išvadai yra iš sienos. Dažnai tokią situaciją bandoma spręsti pjaunant kurią nors atraminę padėklo sienelę. Tačiau tokiu atveju padėklas praranda tvirtumą, o taip pat ir garantiją. Norint dušo padėklą įrengti tokiuose namuose, kur kanalizacijos išvadai yra iš sienos, geriau pasirinkti padėklą su reguliuojamomis kojelėmis.

Kadangi, įsirengiant dušo kabina galimi įvairūs techniniai sprendimai, geriausia tai atlikti konsultuojantis su patyrusiais specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation