Balionai – originalios krikštynų dekoracijos!

balionai krikštynomsRuošiate savo mažyliui krikštynų šventę? Planuojate, svarstote, ieškote, tačiau vis kažko trūksta… Išsirinkote puikią šventės vietą, radote dailiausias stalo puošmenas, pamažu pakuojate dovanas artimiesiems, tačiau nerimaujate, jog kažką užmiršote? O kaip gi krikštynų dekoracijos? Ar jau pasirūpinote žaismingais papuošimais, dieną paversiančiais pirmąja tikra mažylio švente?  Pačiomis šauniausiomis ir, nepatikėsite – daugiausiai pompastikos suteiksiančiomis dekoracijomis tokiai progai taps… Balionai!

Netikėta? Tačiau jūs tik pagalvokite, kiek puošmenų galima pagaminti iš balionų. Įėjimą papuoškite spalvinga balionų arka, kurią galite padailinti žaismingais, ore plaukiojančiais įvairiausių formų helio balionais. Įsivaizduokite, kaip nudžiuginsite ne tik svečius, bet ir patį šventės kaltininką – savo mažylį!

balionaikrikštynosLangus papuoškite nuotaikingomis ryškiomis balionų girliandomis – į vidų sklindanti šviesa ant sienų guls maloniais šiltais atspalviais. Lubas gražiausiai užpildys ir kambario ar salės erdvę stebėtinai pagyvins helio balionai. Itin originaliai atrodys, jeigu pasteliniais mėlynais bei baltais helio balionais sukursite dangaus imitaciją, leisdami jiems lengvai kyboti palubėje.

Prieš rinkdamiesi apgalvokite, ar ryškūs, šviečiantys bei įvairiais piešiniais išmarginti balionai neišgąsdins mažylio ir susirinkusių jaunųjų svečių. Galbūt tokiai progai vertėtų rinktis švelnių spal

vų bei formų pripučiamas dekoracijas. Tiesa, esmine puošmena gali tapti pagal specialų jūsų užsakymą pagaminta balionų figūra! Tik čia turėtumėte atsiminti, jog šias figūras užsakyti reikėtų ne paskutinę akimirką, o likus bent keletai dienų iki pačios šventės.

balionai

Jeigu krikštynas rengiate šiltuoju metų laiku, balionus galite panaudoti kaip puikų žaidimą tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Įsigiję „Vandens bombyčių“, kieme surenkite tikrą mūšį! Tokia pramoga tikrai ilgam įstrigs visų susirinkusiųjų atmintyje. Na, o jeigu šventės dieną už lango oras toli gražu ne vandens žaidimams, surenkite balionų modeliavimo konkursą ir pažiūrėkite, kas iš svečių sugebės sukurti įspūdingiausią formą! Tokie užsiėmimai vakarui suteiks išskirtinumo bei originalumo.

Nebijokite naujovių! Jeigu visos draugės krikštynas puošia gėlių puokštėmis – jūs papuoškite balionų puokštėmis. Galbūt po daugelio metų ir nebeatsiminsite, kokiais užkandžiais vaišinote svečius ar kokiomis dovanėlėmis juos išlydėjote, tačiau būsite tikros, jog šventę neišdildomai papuošėte savo originalumu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation