Ar verta pirkti sukneles internetu?

drabužiaiPastaruoju metu vis daugiau žmonių apsipirkinėja internetu, suvokdami, kad elektroninės parduotuvės gali pasiūlyti pigesnę alternatyvą. Nors daugelis žmonių suvokia, kad drabuziai internetu neretai yra parduodami pigiau, tačiau dar ne kiekvienas pasiryžta pirkti per elektroninę parduotuvę, žinodamas, kad tų drabužių pasimatuoti prieš perkant negalės.

Visgi, dabar pagal įstatymus jūs visuomet galite grąžinti nepatikusią nusipirktą prekę per keturiolika dienų, tad jeigu nusiperkate naują suknelę ir pastebite, kad dydis jums visai nėra tinkamas, tokios nusipirktos sukneles internetu visai nebūtina padėti kažkur giliai į spintą – galite ją grąžinti ten, iš kur nusipirkote ir atgauti visus pinigus.

Negana to, dabar vis rečiau atsitinka taip, kad merginos nusiperka netinkamo dydžio sukneles per internetą – šalia kiekvienos prekės yra gana detalus aprašymas, taip pat yra ir modelis, nusifotografavęs su šia suknele, tad bus kur kas paprasčiau suprasti, ar ta suknelė yra jums tinkama pagal dydį.

Dar vienas dalykas, kuris diktuoja tendenciją, jog elektroninės rūbų parduotuvės populiarėja – komfortas ir didesnis pasirinkimas. Kadangi elektroninės parduotuvės savininkams nereikia kvaršinti galvos dėl nuomojamų patalpų, kur savo klientams galėtų parodyti šiuo metu asortimente esamus drabužius, viskas gali būti laikoma sandėliuose ir taip sutaupoma nemažai pinigų, o kadangi savininkams jų verslas tiek daug nekaštuoja, tai ir antkainis nėra toks didelis, kaip įprastose parduotuvėse. Prekių gali būti laikoma daugiau, todėl klientai taip pat išlošia: jie turi daugiau iš ko pasirinkti, o dauguma prekių kainuoja pigiau, nei įprasta.

Svarbų vaidmenį atlieka ir tai, jog žmogui, norinčiam įsigyti drabužį internetu, visiškai nebūtina taikstytis prie kokio nors darbo laiko – galite užsukti į elektroninę parduotuvę bet kada, kai tik turėsite kokią laisvą minutėlę. Per tą laiką jūs rasite visas norimas prekes su detaliais aprašymais, galėsite užsisakyti prekių pristatymą į namus ar į kokią nors kitą jums patogią vietą.

Taigi, galima padaryti išvadą, jog pirkti sukneles, sijonus, marškinius, kelnes, avalynę ir visus kitus drabužius internetu verta dėl šių pagrindinių priežasčių – dažniausiai tai yra pigiau, nei apsipirkinėti prekybos centre, negana to, toks apsipirkinėjimas gerokai sutaupo jūsų laiką.

One Thought on “Ar verta pirkti sukneles internetu?

  1. Hahhhaaa. I’m not too bright today. Great post!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation