Akcija: prezervatyvai ne išimtis

prezervatyvai internetuŽmonės net nesusimąsto, kad pirkdami produktą ar paslaugą dažniausiai ieško būdų, kaip sutaupyti. Esame lyg užprogramuoti ir visuomet tikimės gauti kokybiškiausią variantą už pačią mažiausią kainą. Todėl reklamos specialistai, pasinaudodami šia beveik įgimta žmogaus savybe, parduodami itin dažnai vartoja sąvokas “akcija”, “nuolaida”, “išpardavimas” ar panašiai. O pirkėjus tai tiesiog traukte traukia. Paanalizuokime kaip tai veikia itin siauroje nišoje – prezervatyvai internetu.

Mūsų visuomenėje kontraceptinės priemonės jau nėra tabu, todėl vis dažniau apie tai garsiai diskutuojama. Pastaruoju metu šios produkcijos galima nusipirkti ne tik įprastame prekybos centre ar vaistinėje, tačiau ir specializuotose internetinėse parduotuvėse. Būtent dėka jų kainos atžvilgiu iš karto galima atmesti kitas vietas: internetinėms parduotuvėms nereikia mokėti papildomų patalpų, sandėliavimo mokesčių, kitų darbuotojų algų ir pan.

Tai kaip išsirinkti tokią specializuotą parduotuvę internete, kad būtų galima labiausiai sutaupyti? Pakanka bet kurioje internetinėje paieškos sistemoje (pvz., Google) įrašyti frazą “prezervatyvai akcija” ir bus atrinkti bei parodyti patys efektyviausi variantai. Tiesiog atsidarykite pirmuosius kelis pasiūlymus iš pirmo lapo, palyginkite kainas, raskite tinkamą pristatymo būdą ir pirkite.

Žinoma, egzistuoja keletas mitų, kurie nuolat primenami diskutuojant apie parduotuves internete. Viena iš jų – prekės kokybė. Ne išimtis ir kontraceptinės priemonės. Apie jų kokybę galima itin daug diskutuoti, kadangi esminė jų paskirtis – apsisaugoti nuo nenorimo nėštumo, itin svarbi ir gali būti lemtinga net visam gyvenimui. Tačiau nuo to apsidrausti paprasta – užtenka patikrinti, ar prekės pakelis turi CE žymę, kuri reiškia, jog prekė visiškai atitinka Europos Sąjungoje keliamus reikalavimus. Iš kitos pusės, joks bent šiek tiek save gerbiantis pardavėjas nerizikuos savo autoritetu ir nepardavinės šlamšto.

Toliau tęsiant apie taupymą ir kontraceptines priemones, galima dažnai išgirsti nuomonių, kodėl taikomos nuolaidos ne Durex, o kitai produkcijai. Tai vėl galima vadinti mitu, kad jei ne Durex, tai kita produkcija yra nekokybiška. Tačiau iš tikrųjų daug pasaulyje gamintojų kokybe prilygsta (o gal net ir aplenkia) Durex, tiesiog nėra tiek daug pinigų investavę į reklamą. Tokių kaip Beyond Seven, Mates, Pasante, ONE prezervatyvų gamintojai visiškai atitinka tuos pačius keliamus reikalavimus. Jiems taikomos nuolaidos, nes pardavėjai nori įrodyti, jog galima pasitikėti ir kitokiais, dar įdomesniais ar turinčiais kitokių savybių prezervatyvais.

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad kontraceptines priemones drąsiai galite pirkti internetu. Jos ne tik kokybiškos, tačiau ir daug pigesnės, ilgai galiojančios. Be viso to, daug platesnis jų pasirinkimas būtent specializuotose parduotuvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation