3 namai dėl kurių moterys eina iš proto

stogo dangaNuosavas namas – tai komfortas, laisvė ir prestižas. Šiuolaikiški namai visuomet traukia akį, o netikėti sprendimai priverčia atvipti žandikaulį net ir visko mačiusiems. Tačiau šiandien labiausiai norisi atkreipti dėmesį į tai kas patinka moterims ir merginoms(barakudoms irgi). Kokie namai ir kokie sprendimai varo jas iš proto ir kokį namą pamačiusios jos ištaria “brangusis, aš irgi tokio noriu!”.

Namas su baseinu ant stogo

Nors vasaros Lietuvoje trumpos, tačiau tai neatbaido nuo noro turėti baseiną. O jei jis ant stogo… Paprastas baseinas matomas artimiausiems kaimynams, praeiviams smalsiai žiūrintiems pro tvoros plyšį, tad nėra privatumo (nebent namas stovi išties atokioje vietoje). Tuo tarpu baseinas ant stogo suteikia daugiau privatumo, o ir vaizdas nuo stogo daug geresnis. Technologiškai tai nėra sudėtingas sprendimas, šiuolaikinė stogo danga užtikrina, jog vanduo iš baseino neaplies lubų, tad dėl nieko nereikia baimintis.

Namas su židiniu

Pabandykite pasakyti moteriai, jog namas bus be židinio ir ji jus išvadins idiotu. Namas privalo būti su židiniu, tai yra nerašytas standartas, pagal kurį yra rūšiuojami namai į gerus ir nesąmones. Nesvarbu koks namo interjeras – klasikinis ar ultra-modernus, tačiau židinys pritaikytas prie interjero privalo būti. Pliusas namui, jei jame įrengtas ir lauko židinys. Šašlykai, kepsniukai visą vasarą ir nereikia kas kart tampyti šašlykinės. Patogu! O taip pat tai tampa traukos centru, o juk moterims patinka lengvas šurmulys ir svečių noras nuolat užsukti – taip jos jaučiasi įvertintos ir pamalonintos.

Namas su terasa ant stogo

Moterys kažkuo primena mielą murkiančią katę – ji būtinai nori atsitūpti kaip įmanoma aukščiau. Tad stogui skiriama ypatinga reikšmė. Terasa su vaizdu į saulėlydį ar į gražų gamtos peizažą turi magiškų galių. Tai vieta kur galima išgerti puodelį kavos ryte ar arbatos prieš miegą, kur galima švęsti šventes ir kur galima ramiai išsitiesti ant supamos kėdės ir apie nieką negalvoti. Kiekviena moteris nori to stebuklingo, magiško kampelio ir terasa ant stogo atrodo gali suteikti būtent tą teigiamą energiją kurios tai reikia efektyviai dienai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Post Navigation